Informujemy, że dnia 26.02. 2021 r. (piątek) o godz.10.00 w  byłej siedzibie Banku Spółdzielczego w Wiślicy ul. Władysława Łokietka 2, odbędzie się XXXIII  Sesja Rady Miejskiej w Wiślicy. Serdecznie zapraszamy.

Płatności bezgotówkowe w Urzędzie Miasta i Gminy Wiślica

Informujemy, że w kasie Urzędu Miasta i Gminy Wiślica uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej, a dodatkowo płatności można również dokonywać telefonem przy użyciu aplikacji WebPOS Paybynet.

W terminalu będą akceptowane płatności z wykorzystaniem kart płatniczych VISA, MasterCard oraz płatności mobilne BLIK.

Dodatkowo informujemy, że klienci urzędu (płatnicy) dokonujący płatności przy pomocy karty płatniczej bądź przy użyciu telefonu nie ponoszą żadnych prowizji. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.

9-single-default.jpeg